Камп RYCOSuperschoolsодржан је у Сарајеву од 18. 11. 2023. до 23.11.2023. године, на коме је учествовало око 150 младих из региона Западног Балкана. Ученица Средње стручне школе Тамара Милојевић III/1, је похађала сесије о култури, изградњи мира и јачој сарадњи у циљу помирења и просперитета младих из земаља Западног Балкана.

Одржана је и завршна конференција,  базирана на подстицању сарадње и размене мишљења представника земаља Албаније, Босне и Хецеговине, Косова*, Црне Горе, Северне Македоније и Србије, као и  подстицању сарадње.у будућности.

Програм је део мултидонаторског пројекта размена школа Западног Балкана који суфинансирају Европска унија и ГИЗ. Пројекат доприноси и општем циљу повећања вештина и знања младих Западног Балкана кроз унапређење образовних система.

Координатори пројекта су били наставници Дина Вукајловић и Наташа Цветић.