Име и презиме наставника Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Ljupka Aleksić ПРЕДМЕТ: Mašinski elementi12:00 - 12:45
br.73




Saša Marković08:00 - 09:00
Radionica




Андријана Раичевић ПРЕДМЕТ: Практична настава08:15 - 09:00
16 подрум




Биљана Миловановић ПРЕДМЕТ: енглески језик11:00 - 12:00


11:00 - 12:00

Бојан Јевремовић ПРЕДМЕТ: Својства материјала, Машине и уређаји, Припрема производње

10:15 - 12:00
Дрво

09:00 - 10:00
Дрво
Весна Марковић ПРЕДМЕТ: Грађанско васпитање


10:15 - 11:00
ВИШе од галерије ( галерија у старој школи )

Весна Савић ПРЕДМЕТ: Технологија материјала , Заваривање и сродни поступци , Технологија ручне и машинске обарде, Технологија образовног профила11:05 - 12:05
Припрема бр.46 - Нова школа




Гордана Петровић ПРЕДМЕТ: Практична настава, Ручна обрада, Ручна и машинска обрада, Основе браварских радова
07:30 - 09:00
Подрум старе школске зграде-десно крило
12:00 - 13:30
Подрум старе школске зграде-десно крило
07:30 - 09:00
Подрум старе школске зграде-десно крило
12:00 - 13:30
Подрум старе школске зграде-десно крило
Данило Поповић09:05 - 09:30
18 НШ
10:15 - 11:45
36НШ
09:30 - 11:00
36НШ


Дејан Љубисављевић11:00 - 11:30
76 нова школа




Дина Вукајловић



10:15 - 11:00
Кабинет број 8
Драгица Ђорђевић ПРЕДМЕТ: Нумеричка математика

13:10 - 13:55
Учионица 29, стара школска зграда


Зоран Јелић ПРЕДМЕТ: организација превоза

11:05 - 11:50
79 нова школа


Иван Миливојевић ПРЕДМЕТ: Мотори и моторна возила



09:30 - 10:00
9 нова школа
Иван Џарић ПРЕДМЕТ: Рачунарска графика, Плочасти материјали у столарству, Прерада дрвета на пиланама, Израда прототипова и модела, Маркетинг и презентацијске вештине14:30
53Н




Игор Николић ПРЕДМЕТ: Технологија заваривања и израда заварених конструкција10:15 - 11:00
45 нова школа




Јасмина Лазин ПРЕДМЕТ: Практична настава11:00 - 13:00
00:00 - 00:00
11:00 - 13:00
11:00 - 13:00
11:00 - 13:00
Јасмина Чобановић ПРЕДМЕТ: Социологија08:00
Kabinet 74 stara skola

08:15 - 08:30
12:00 - 12:20
Учионица 74 Стара школа
11:50
Јелена Максић ПРЕДМЕТ: Компјутерска графика, Моделирање

13:00 - 13:40
40, нова школа
10:15 - 11:00
40н

Јелисавета Бејатовић ПРЕДМЕТ: Српски језик и књижевност10:15 - 11:00
60 Нова школа




Лазар Раичевић09:30 - 10:15
16 подрум




Марија Ђокић ПРЕДМЕТ: Биологија и Екологија
11:15 - 11:45
Галерија ССШ



Марија Јовановић


09:25 - 10:10
10 Нова школа

Марија Поповић
10:15 - 11:00
13 НШ



Марина Лучић ПРЕДМЕТ: Физика 1


12:20 - 13:05
Учионица 31, стара школска зграда

Милица Васиљевић
10:15 - 11:00
Машинска радионица



Милица Јовановић ПРЕДМЕТ: Физика2



30-стара зграда
12:30 - 13:00
30-стара зграда
Миља Мандић ПРЕДМЕТ: Обликовање намештаја и ентеријера
10:00 - 11:00
Дрво



Мирјана Ђурић ПРЕДМЕТ: Математика; Рачунарство и информатика

11:00 - 12:00
Испред наставничке канцеларије, нова школа


Нела Стефановић ПРЕДМЕТ: Дрвне конструкције

09:00 - 10:30
Дрво

09:00 - 10:00
Дрво
Оливера Блаћанин ПРЕДМЕТ: Техничка физика

09:05 - 09:25
30 стара школа

09:05 - 09:25
30 стара школа
Рада Мацура ПРЕДМЕТ: Отпорност материјала10:15 - 11:00
нова школа бр.18




Саша Васиљевић ПРЕДМЕТ: Техничко цртање
13:40 - 14:30
учионица 68 нова школа
13:40 - 14:30
учионица 68 нова школа
13:40 - 14:30
учионица 68 нова школа

Слађана Аџић


09:25 - 10:10
21 нова

Смиљана Гаљак ПРЕДМЕТ: Терет у транспорту
12:05 - 12:50
77 н



Снежана Костић ПРЕДМЕТ: Физичко васпитање
10:00 - 11:00
сала



Снежана Трифуновић ПРЕДМЕТ: Математика



10:15 - 11:45
29 стара школа
Споменка Петровић
13:45 - 14:30
хол испред наставничке канцеларије у новој школи