Име и презиме наставника Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Jaсмина Чобановић09:10 - 09:30
Кабинет 74
10:30 - 11:00
Кабинет 74

09:00 - 10:00
Наставничка канцеларија Стара школа

Jелена Поповић

11:00
16- Подрум
09:00 - 09:25
16-Подрум

Nenad Kanjevac12:00 - 13:00
78




Александар Здравковић
11:50 - 12:20
Кабинет 45



Биљана Јелић11:50 - 12:20
Стара школа - кабинет 40




Бојан Јевремовић

11:00 - 13:00
Дрво 2
10:15 - 11:00
Дрво 2

Весна Обрадовић


08:00 - 12:00
испред наставничке канцеларије

Весна Савић11:50 - 12:20
Хол испред наставничке канцеларије у новој школи


11:50 - 12:20
Хол испред наставничке канцеларије у новој школи

Виолета Грујић13:10 - 13:55




Вишња Бутулија


11:05 - 11:50
62

Гордана Петровић III/1408:00 - 12:00
Подрум старе школске зграде - десно крило
08:00 - 12:00
Подрум старе школске зграде - десно крило
08:00 - 12:00
Подрум старе школске зграде - десно крило


Данијела Митровић
11:45 - 12:30
Нова школа, кабинет 45



Дарко Бугарчић10:00 - 11:00
Канцеларија помоћника директора-СТАРА ШКОЛА

10:00 - 11:00
Канцеларија помоћника директора-СТАРА ШКОЛА


Дејан Љубисављевић09:20 - 10:00
Наставничка канцеларија нове школе


09:05 - 10:10
Наставничка канцеларија нове школе

Дина Вукајловић12:20 - 13:05
Кабинет 8




Драгица Ђорђевић

11:10 - 12:10
Наставничка канцеларија, стара школска зграда


Ђорђо Гојић



13:00
32С
Зоран Јелић


11:05 - 11:50
наставничка канцеларија у новој школи

Иван Џарић

14:00
53Н


Јасмина Лазин

Подрум старе школе


Подрум старе школе

Јелена Максић


10:15 - 11:00
кабинет 40, нова школа

Љупка Алексић, одељење III114:00 - 14:15
Припрема 71. нова школска зграда
11:50 - 12:15
Припрема 71. нова школска зграда

15:00 - 15:15
Припрема 71. нова школска зграда

Марија Јовановић11:05 - 11:35
Код наставничке канцеларије у Новој школи
11:50 - 12:20
Код наставничке канцеларије у Новој школи



Милица Васиљевић

11:00 - 12:00
Радионица машинске обраде


Миља Мандић11:00 - 12:20
Дрво 1

11:00 - 12:20
Дрво 1


Мирјана Ђурић

08:20 - 09:05
Наставничка канцеларија, Нова школа


Мирослав Петровић I/1408:00 - 12:00
Подрум старе школске зграде - десно крило
08:00 - 12:00
Подрум старе школске зграде - десно крило
08:00 - 12:00
Подрум старе школске зграде - десно крило


Наташа Цветић11:45 - 12:15
10:15 - 11:00
21



Небојша Стевановић09:05 - 11:15
Кабинет 36

09:05 - 11:15
Кабинет 36


Нела Стефановић
11:00 - 12:20
Дрво 1
08:15 - 09:30
Дрво 1


Ненад Јосиповић09:05 - 09:25
Кабинет број 12 (Подрум)
09:05 - 09:25
Кабинет број 12 (Подрум)

11:50 - 12:20
Кабинет број 12 (Подрум)

Оља Пејновић



09:25 - 10:10
Наставничка канцеларија
Рада Мацура



10:15 - 11:00
Хол испред наставничке канцеларије у новој школи
Раичевић Андријана
09:00 - 09:30
16

10:00 - 11:00
16

Сања Миловановић


11:50 - 13:00
Наставничка канцеларија старе школе

Саша Поповић10:15 - 11:00

11:05 - 11:50


Снежана Трифуновић



10:15 - 11:00
канцеларија у старој школи
Споменка Петровић

08:20 - 09:05
хол испред наставничке канцеларије у новој школи


Ћурчић Славољуб
07:30 - 09:05
учионица 14 нова школа