Београдска отворена школа је у сарадњи са Тимом за каријерно вођење и саветовање наше школе  реализовала програм виртуелне праксе за каријерно вођење и саветовање. Програм је  почео 13. децембра и трајао 6 недеља, а циљ је био да ученицима, младима обезбеди сет знања и вештина у овласти КВиС-а и подржи их да буду део тимова за КВиС.

Свака лекција коју су ученице прошле састојала се из материјала за читање, презентација, видео материјала, додатне литературе и кратких задатака, вежби (предлог активности, одговори на питања на форуму, одговори на студију случаја, одговори на неко од питања са БОШ Каријере, или одговори на кратак тест) коју су ученице обавиле како би прешле на следећи ниво.

Наше ученице: Милица Илић, Јана Костић, Невена Павловић, Валентина Тимотијевић, Александра Недељковић, Аница Томашевић и Ана Станојевић су са успехом завршиле праксу, а Марија Милосављевић, представник БОШ-а, менаџерка пројекта им је уручила потврде о учешћу .

Координатор тима за КВиС, Сања Милојевић