Представнице Средње стручне школе, Милица Васиљевић и Александра Митровић, представиле су пројекат МЦ.ВЕТ на Четвртом националном дијалогу јавно признатих организатора активности образовања одраслих“, одржаном 12. и 13. октобра 2023. године у Врњачкој Бањи. Овај скуп који је организовала Агенција за квалификације имао је за основни циљ представљање досадашњих резултата на уређивању система неформалног образовања одраслих у Републици Србији.

Представнице школе су упознале присутне са циљевима, активностима пројекта и досадашњим резултатима. Такође, оне су искористиле прилику да представе појам микроквалификација и могућности њихове интеграције у систем стручног образовања Републике Србије, у складу са настојањима Европске Уније да се омогући стицање и признавање микроквалификација на територији ЕУ и шире. Учесници скупа били су представници Националне службе за запошљавање, ЈПОА, привреде, школа и експерт пројекта „Знањем до посла“.