Представници пројектног тима Сања Милојевић, Дина Вукајловић и Драгана Вучићевић присуствовали су конференцији немачке организације Виталис организоване у Београду 23. новембра 2022. године.

Организација Виталис реализује обуке за ученике у области стручног образовања. Планове и програме који су развијни у оквиру ове организације представили су координатори организације Soeren Mejer – Klodt и Николина Јеротић.

Своја искуства у сарадњи са овом организацијом пренели су представинци школа из Бугарске и представници школе из Руме који су са организацијом Виталис сарађивали током реализације пројеката који се финасирају из Еразмус + програма.

Након тога учесници конференције разменили су идеје и искуства у реализацији пројеката који се финансирају средствима ЕУ у оквиру Еразмус + програма.