Завршио сам Основну школу „Угрин Бранковић” у Нересници као носилац Вукове дипломе и многобројних диплома за изузетан успех из математике, физике, историје и ликовног.
У Средњој стручној школи у Крагујевцу сам, сва четири разреда, завршио са одличним (5,00) успехом – образовни профил машински техничар за компјутерско конструисање. Освојио сам треће место на државном такмичењу 2019. године и прво место на међународном такмичењу „Мост математике” у категорији средњих стручних школа 2021. године.
Током школовања сам учествовао у раду Ђачког парламента и онлајн радионицама са вршњацима из Македоније и Албаније у оквиру RYCO пројекта помирења земаља Западног Балкана „Youth and reconciliation”.
Слободно време проводим бавећи се спортом, а посебно волим да играм шах. Планирам да наставим школовање на Факултету инжењерских наука у Крагујевцу на студијском програму рачунарска техника и софтверско инжењерство.