Рођена сам 26. априла 2002. године у Крагујевцу. Основну школу 19. октобар, у Ботуњу, завршила сам са одличним (5,00) успехом  као ђак генерације.

Образовни профил техничар дизајна ентеријера и индустријских производа, У Другој техничкој школи, уписала сам због великог интересовања како за примењену, тако и за ликовну уметност.  Током школовања сам учествовала на многобројним изложбама, и   конкурсима везаним за ликовну уметност, на којима сам више пута била награђивана ( друга награда на ликовном конкурсу у оквиру Октобарских свечаности, наградно путовање на ликовном конкурсу Епархије шумадијске поводом IX Госпојинских свечаности, учешће на X фестивалу рада средњих техничких и стручних школа у Зеници, учешће у пројектима Мрежа младих против корупције , И ти можеш спречити трговину људима, Спортом против насиља, изложби ученичких радова у Народној библиотеци Вук Караџић, рад, скулптура одабаран за поклон амбасадору Израела, поводом годишњице холокауста).

Многобројне школске акције, као и стручна настава помогле су ми у проналажењу сопствених интересовања.

После средње школе планирам да наставим своје образовање везано за усавршавање ликовне уметности на Филолошко- уметничком факултету у Крагујевцу.