Обавештавамо Вас да ћe се ПРИЈАВЉИВАЊЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ  ПРИЈЕМНИХ ИСПИТА  обавити  у периоду 4-8. АПРИЛА 2022. године, и то:

1)   од ПОНЕДЕЉКА  4. априла  до ЧЕТВРТКА 7. априла 2022. године, ЕЛЕКТРОНСКИМ ПУТЕМ  преко портала Моја средња школа

2)   у ЧЕТВРТАК  7. априла  и ПЕТАК  8. априла 2022. године, непосредно у матичним основним школама и непосредно у средњим школама у којима је организовано полагање пријемних испита.

Напомена :

сви који не искористе предност електронског подношења пријава за полагање пријемног испита, пријаву у папирном облику моћи ћe да поднесу 7. и 8. априла 2022. године, у средњим школама које имају специјализована одељења, као и у уметничким школама.
У складу са Конкурсом за упис ученика у први разред средње школе за школску 2022/2023. годину, који расписује Министарство просвете, науке и технолошког развоја, пријемни испити за ове школе, биhе реализовани у средњим школама од 13. до 22. маја 2022. године.

РАСПОРЕД ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ СЕ УПИСУЈУ У ОБРАЗОВНЕ ПРОФИЛЕ ЛИКОВНЕ ОБЛАСТИ