XXIX Регионално такмичење ученика трећег степена одржано је у Машинско-електротехничкoj школи „Гоша“, Смедеревска Паланка. Такмичење се одвијало у две дисциплине : бравар и механичар моторних возила. Наша школа је имала представнике у обе дисциплине по два ученика ( прва два пласирана на школском такмичењу)
У дисциплини бравар школу су представљали Јован Лешњак и Лука Зувић, оба ученика из 2-14 одељења. Ментор ученицима је Мирослав Петровић.
У дисциплини механичар моторних возила школу су представљали Немања Радовановић – ученик 2-15 одељења и Маријана Спасић– ученица 2-5 одељења. Ментор Величковић Момчило.
Сви ученици су се пласирали за Републичко такмичење које се одржава 12 и 13 маја у Краљеву.
Ученик Јован Лешњак је освоји прво место а Лука Зувић – треће и тако стекли услов за пласман на Републичко такмичење.
Ученик Немања Радовановић је освојио прво место а ученица Маријана Спасић – друго место и тако стекли услов за пласман на Републичко такмичење.
Наша школа је пружила пуну подршку у организацији Регионалног такмичења у Смедеревској Паланци ( доношење алата, довожење аутомобила и др.)