У периоду од 20.9.2021. до 24.9.2021. реалитована је LTT активност у Литванији. Тим из Србије кога су чинили Сања Милојевић, Драгана Вучићевић и Дина Вукајловић пратио је ову мобилност виртуелно, јер држављанима Србије због великог броја оболоелих од корона вируса није био дозвољен улазак у земљу без 15 дана карантина.

Тим из Србије је учествовао на радионицама, у дискусијама које су организоване током ових пет дана.

– Састанку са ученицима и наставницима школе  Šiauliai r. Dubysos aukštupio,

– Дискусији о резултату упитника и презентацији произведених материјала сваког партнера.

– Разговарају о природи уметничке радионице, студијама поређења курикулума у земљама партнерима за основне наставне планове и програме из области уметности

– СТЕАМ обуци и радионицама у Центру младих техничара у Šiauliai

– Учествовали су у договору  о локалним активностима и одређивању датума наредних мобилности.

Говорило се  о резултатима учења, ширењу, утицају и одрживости пројекта као и развијању стратегије евалуације.