У периоду од 21.2 до 26.2.2022. године, у оквиру Еразмус пројекта „Израда дневника компетенција за ученике и приручника за наставнике менторе у ВЕТ школама“ реализована је друга ЛТТ активност, у средњој стручној школи Agrupamente de ESCOLAS DE BARCELOS, Португал у Барселосу.

Тим средње стручне школе чинили су директор школе Синиша Којић и наставници Дина Вукајловић и Мирослав Петровић.

Поред представника наше школе и Португалије као домаћина, у овој активности учествовали су и наставници из средње стручне школе из Турске, Sule Muzaffer Byiyk Mesleki Be Teknik Anadoly Lisesi из Манавгата, Турска.

На састанцима који су вођени у датом периоду анализирани су досадашњи резултати, а дневник је допуњен. Такође су договорени и следећи кораци реализације пројекта. Наставници су такође посетили фирме у којима ће се дневник примењивати и заједно са менторима су се вршиле допуне истог. Исто тако, вршени су преговори за будућу сарадњу.